j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Paieška

Privatumo politika

Privatumo politika atnaujinta 2023-01-14 

 

Atidžiai perskaitykite šį dokumentą, nes jame pristatome svarbiausią informaciją apie jūsų asmens duomenų tvarkymą bei saugojimą. Rinkdami ir naudodami jūsų duomenis mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (geriau žinomo kaip BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų.  

 

Kadangi ši Politika gali keistis be atskiro pranešimo, prašome pasitikrinti kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje. Joje rasite naujausią Privatumo politikos versiją.  

 

 1. KAS MES ESAME? 

Ši Privatumo politika nustato MB „Glebute and co“ (toliau – mes arba GLEBUTE) vykdomo asmens duomenų rinkimo ir naudojimo sąlygas, kurios taikomos interneto svetainės https://www.glebute.com ir Minimal Statement bei Milda Glebute socialinių paskyrų (pvz., Facebook, Instagram) lankytojams, GLEBUTE klientams ir kitiems asmenims, kurių duomenis tvarkome savo vykdomos veiklos rėmuose. Prašome atidžiai perskaityti šį dokumentą, kadangi jo pagalba jus informuojame apie jūsų asmens duomenų tvarkymą. 

 

Visų šioje Privatumo politikoje aprašomų asmens duomenų atžvilgiu MB „Glebute and co“ veikia kaip Duomenų valdytojas. Mūsų rekvizitai: 

 

MB „Glebute and co“ 

Juridinio asmens kodas: 306212365 

Adresas: Elbingo g. 79-1, Vilnius 

El. pašto adresas: milda@glebute.com  

Telefono numeris: +370 67293397 

 

Atsiprašome, bet jeigu esate jaunesnis nei 14 metų asmuo, prenumeruodami mūsų naujienlaiškį privalote turėti savo tėvų ar kitų teisėtų globėjų sutikimą.  

 1. KODĖL IR KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME? 

 

Kokiu tikslu renkame asmens duomenis? 

 

Kokius tiksliai duomenis renkame?  Kokia BDAR sąlyga remiamės tvarkydami jūsų asmens duomenis? 

 

Kiek laiko šiuos duomenis saugome? 
2.1. Elektroninės prekybos vykdymo tikslu, t.y., siekdami suteikti galimybę įsigyti mūsų parduodamas prekes ir paslaugas.  Renkami šie užsakymo duomenys: 

 • Vardas, pavardė (privaloma) 
 • El. pašto adresas (privaloma). Reikalinga sutartinių įsipareigojimų vykdymui (pristatyti įsigytas skaitmenines prekes, komunikuoti dėl įsigytų paslaugų), bet ne tiesioginės rinkodaros tikslu. 
 • Mokėjimo duomenys (sąskaitos numeris, mokėjimo paskirtis ir būdas, mokėjimo suma). 
 • Telefono numeris 

 

Sutarties vykdymas ir jos sudarymas (BDAR 6 str. 1(b))  Užsakymo duomenys saugomi 5 metus nuo užsakymo sukūrimo dienos. 

 

Finansiniai dokumentai saugomi 10 metų nuo pirkimo operacijos atlikimo dienos, išskyrus atvejus, kai yra būtinybė duomenis saugoti ilgiau, pavyzdžiui, apginti teisinius reikalavimus 

 1. Siekdami informuoti apie mūsų teikiamas paslaugas ir teirautis Jūsų nuomonės apie tai naujienlaiškio pagalba (tiesioginė rinkodara) 
Renkame Jūsų el. pašto adresą. 

 

Dėmesio! Jūsų duomenų apsaugos tikslais naudojame dvigubą tapatybės patvirtinimą. Tai reiškia, kad įvedę savo el. paštą adresą, gausite tapatybės patvirtinimo reikalaujantį laišką. Tik paspaudę laiške esančią nuorodą būsite įtraukti į prenumeratorių sąrašą. 

 

Turėdami Jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1(a))  5 metai (nebent per šį laiką duotumėte naują sutikimą ilgesniam duomenų saugojimui). 

 

 1. Jeigu komunikuojate su mumis ir/arba domitės mūsų veikla socialiniuose tinkluose arba tinklapio pagalba 
Renkame Jūsų vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (jeigu tokią mums pateikiate), kartu su Jūsų mums siųstomis žinutėmis ir priedais, komunikacijos su mumis istoriją (įskaitant žinučių turinį bei jų gavimo/pateikimo laiką). 

 

Turime teisėtą interesą atsakyti į jūsų klausimus, prašymus ar skundus (BDAR 6 str. 1(f)) 

 

3 metai  
 1. Siekdami administruoti savo socialinius tinklus  

 

Renkame jūsų vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (jeigu tokią mums pateikiate), jūsų paliktus komentarus po mūsų įrašais, mūsų įrašų pasidalinimus, paspaudimų „patinka“, „sekti“ ir kitų jūsų reakcijų duomenis (įskaitant informaciją apie tai, kada pradėjote sekti ar pamėgote Minimal Statement ir/arba Milda Glebute socialinio tinklo paskyras), jūsų nuotrauką, jūsų mums siųstas žinutes su priedais, komunikacijos su mumis istoriją (įskaitant žinučių turinį bei jų gavimo/pateikimo laiką), jūsų paliktus atsiliepimus bei Minimal Statement ir/arba Milda Glebute įvertinimus. 

 

Turime Jūsų sutikimą, kurį davėte prisijungę prie socialinio tinklo (BDAR 6 str. 1(a)) 

 

10 metų 
 1. Siekdami tobulinti savo svetainę, užtikrinti jos veikimą, padidinti jos saugumą ir pritaikyti jos turinį bei formą vartotojų poreikiams 
Jums lankantis www.glebute.com svetainėje, mes automatiškai renkame šiuos jūsų duomenis: 

 

IP adresas, operacinė sistema, naudotojo ID ir kitą informaciją apie jūsų veiklą mūsų ir kitose svetainėje. Šią informaciją renkame ir saugome kaip žurnalinių įrašų dalį arba naudojant slapukus. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite šios Politikos 7 skyriuje „Slapukai“. 

 

Slapukų pagalba gaunami asmens duomenys tvarkomi mūsų teisinio intereso tobulinti savo svetainę bei užtikrinti jos saugumą, pagrindu (BDAR 6 str. 1(f))  Plačiau apie saugojimo laikotarpius skaitykite šios Politikos 7 skyriuje „Slapukai“. 
 1. Siekdami apginti savo teises dalyvaujant su jumis susijusiuose teisiniuose procesuose 
Visa aukščiau paminėta informacija, jums siųsti dokumentai ir jų priedai, jūsų pateikti dokumentai ir jų priedai, procesiniai dokumentai, teismų nutartys, nutarimai, sprendimai.   

 

Informacija apie nusikalstamas veikas ir apkaltinamuosius nuosprendžius. 

Turime teisėtą interesą apginti savo teises teisiniuose procesuose (BDAR 6 str. 1(f)).   

 

 

Duomenys yra reikalingi tam, kad galėtume pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus (BDAR 9 str. 2(f)). 

Tol kol vyksta teisiniai procesai ir 10 metų po jų pabaigos. 

 

 

 1. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS EEE RIBOSE IR UŽ EEE RIBŲ? 

 

Jūsų asmens duomenis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims ir tik siekdami tinkamai įgyvendinti asmens duomenų tvarkymo tikslus. Kalbant konkrečiai, Jūsų duomenys gali būti perduodami: 

EEE teritorijoje: 

 • Omnisend (naujienlaiškių siuntimo platforma). Susipažinkite su jų privatumo politika čia; 
 • Mūsų partneriams, teikiantiems informacinių technologijų, serverių nuomos, elektroninių ryšių, apskaitos, audito, teisines ir kitas paslaugas; 
 • Valstybinės priežiūros ir teisėsaugos institucijoms. 

 

Už EEE teritorijos ribų: 

 • Substack (naujienlaiškių siuntimo platforma). Susipažinkite su jų privatumo politika čia. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Substack naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC); 
 • Facebook, Inc. (JAV). Facebook nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Facebook naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC). 
 • Google LLC (JAV). Naudojami Google slapukai. Google nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Google naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC). 

 

Visiems šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. 

 

 1. KAIP APSAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS? 

 

Tvarkydami ir saugodami Jūsų asmens duomenis, mes įgyvendiname organizacines ir technines priemones, kurios užtikrintų asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo (pvz., reguliariai darome atsargines duomenų kopijas (backup), saugomas kitoje lokacijoje, nei duomenų originalai, bet būtinai Europos Ekonominės Erdvės teritorijoje), pakeitimo (pvz., mūsų sistemose, kuriose saugomi asmens duomenys, pagal galimybes palaikomas naudotojų atliktų veiksmų registravimas), atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Saugų naudojimąsi www.glebute.com svetaine užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp vartotojo naršyklės ir www.glebute.com serverio, yra šifruojama. Sertifikato detales rasite www.ssls.com.   

Nors mes imamės visų tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, tačiau nė viena svetainė nei internetu atliekama operacija, nei kompiuterių sistema ar tuo labiau belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Ir nors mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad apsaugotumėme Jūsų asmens duomenis, negalime garantuoti mūsų platformoje perduodamų Jūsų asmens duomenų absoliutaus saugumo. Perduodami bet kokią informaciją prisiimate ir su jos perdavimu susijusią riziką. Gavę Jūsų asmens duomenis, taikysime griežtas procedūras ir saugumo priemones tokių duomenų atžvilgiu. 

 1. JŪSŲ TEISĖS 

 

Kiekvienas duomenų subjektas, t.y., kiekvienas iš Jūsų, kurio duomenys tvarkomi mūsų veikloje, turi šias teises:   

 • Žinoti (būti informuotu) apie savo asmens duomenų tvarkymą (BDAR 12–14 straipsniai) 
 • Susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis (BDAR 15 straipsnis) 
 • Reikalauti ištaisyti netikslius su Jumis susijusius asmens duomenis (BDAR 16 straipsnis) 
 • Reikalauti ištrinti su Jumis susijusius asmens duomenis („teisė būti pamirštam“) (BDAR 17 straipsnis) 

Dėmesio! Teisę būti pamirštam turite tik jeigu tai galima pagrįsti viena iš šių priežasčių:   

 • asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi;  
 • Jūs atšaukiate sutikimą tvarkyti asmens duomenis, kuriuo grindžiamas duomenų tvarkymas, ir nėra jokio kito pagrindo tvarkyti duomenis;  
 • Jūs nesutinkate su duomenų tvarkymu pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį ir nėra viršesnių teisėtų priežasčių tvarkyti duomenis.  

 

 • Apriboti duomenų tvarkymą (BDAR 18 straipsnis):   

Dėmesio! Teisę apriboti Jūsų duomenų tvarkymą turite tik tuomet, kai: 

 • asmens duomenys yra netikslūs;  
 • asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas, tačiau Jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti;  
 • duomenų valdytojui nebereikia asmens duomenų savo tikslui įgyvendinti, tačiau jų reikia Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;  
 • Jūs prieštaraujate duomenų tvarkymui pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį, jei duomenų valdytojo teisėtos priežastys nėra viršesnės už Jūsų priežastis.  

 

 • Perkelti savo asmens duomenis, kai duomenų tvarkymas grindžiamas sutikimu arba sutartimi ir duomenys tvarkomi automatizuotomis priemonėmis (BDAR 20 straipsnis);   
 • Nesutikti su asmens duomenų tvarkymu dėl su Jūsų konkrečiu atveju susijusių priežasčių, kai duomenys tvarkomi siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų, išskyrus atvejus, kai duomenų valdytojas įrodo, kad duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves, arba, siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus (BDAR 21 straipsnis). 

Jeigu manote, kad MB „Glebute and co“ neteisėtai tvarko Jūsų asmens duomenis arba neįgyvendina Jūsų teisių,  turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, el. p. ada@ada.lt). 

Pasinaudoti savo turimomis teisėmis galite pateikę rašytinės formos prašymą el. paštu  milda@glebute.com 

 1. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE  

Šioje interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių mes nekontroliuojame ir neatsakome už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės. 

 1. SLAPUKAI 

 

Šioje svetainėje yra naudojami griežtai privalomi, funkciniai, rinkodaros ir statistikos slapukai (angliškai žinomi kaip „cookies“), kurie padeda patraukliai atvaizduoti www.glebute.com svetainę, užtikrinti jos funkcionalumą ir patogią navigaciją. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia slapukai, galite rasti interneto svetainėje www.cookiecentral.com 

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama Jums asmeniškai identifikuoti, o surinktus duomenis MB „Glebute and co“ kontroliuoja. Tokie slapukai gali būti naudojami čia nurodytiems tikslams pasiekti: 

 • užtikrinti sklandžią ir efektyvią svetainės veiklą; 
 • kad anonimiškai rinktume statistinę informacija apie tai, kaip ir kokius įrašus Jūs peržiūrėjote; 
 • kad Jūsų nustatymai, kuriuos pasirinkote per apsilankymą ir tarp jų, būtų išsaugomi; 
 • kad galėtume rinkti patikimą interneto svetainės naudojimo informaciją, kuri leidžia mums nustatyti, ar svetainė atitinka vartotojų poreikius ir ją atitinkamai patobulinti; 
 • kad rodytumėme labiausiai Jūsų interesus ir poreikius atitinkančią informaciją, o taip pat tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. 

 

Slapukų naudojimo metu sukurtų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas. Mes nesusiejame lankytojo IP adreso ir elektroninio pašto adreso su duomenimis, kurie leidžia identifikuoti lankytoją. Tai reiškia, kad kiekvieno lankytojo apsilankymo sesija bus užregistruota, tačiau www.glebute.com  svetainės lankytojas liks anonimiškas. 

 

GLEBUTE svetainėje naudojamų slapukų aprašymus galite rasti paspaudę čia: glebute.com/slapuku-politika/

  

Mūsų svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš www.glebute.com interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika.  

SUSISIEKITE SU MUMIS 

Privatumo politika nėra aiški? Turite klausimų, prašymų, nusiskundimų? Pasikalbėkime apie tai! Savo užklausas siųskite el. paštu milda@glebute.com