j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Paieška

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Man sudėtinga derinti drabužius. Kaip tai padėsite man išspręsti?

Nevienkartinių konsultacijų metu visada aiškinamės su klientu kaip jam išmokti paprasčiau derinti drabužius, kaip juos sluoksniuoti, sudėti spalvas ar raštus. Beveik visų online konsultacijų metu pateikiu drabužių derinimo pavyzdžius, kad jūs visada turėtumėte sau aprangos derinimo pavyzdžius net ir pasibaigus konsultacijai.

Ar visas paslaugas galima gauti internetu (online)?

Visas paslaugas (išskyrus MAXI) galime atlikti nuotoliniu būdu, ką mes ir praktikuojame su daugeliu asmenų, kurie gyvena ne Lietuvoje.

Ar galite už mane užsakyti ir grąžinti drabužius?

Taip, su dalimi klientu, kurie neturi laiko patys vaikščioti po parduotuves, visu užsakymo ir pristatymo procesu pasirūpinu aš. Viena valanda paslaugos administravimo - 30 eurų. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori skirti laiką svarbesniems dalykams, o šiuo pasirūpinsiu aš.

Ar brangiai kainuoja susipirkti visus drabužius?

Konsultacijos metu visada yra atsižvelgiama į jūsų poreikius, todėl parenkame tokius drabužius kurie būtų ne tik draugiški kiekvieno kliento kišenei, bet ir neatitrūktų nuo jo asmenybės.

Kodėl verta dirbti su stilistu?

Jei kada nors galvojote kaip optimizuoti savo laiką, finansus ir emocinius resursus, tai stilistas yra vienas iš tokių būdų. Aš padedu klientui susikurti sistemą, kuri padeda drabužius laikyti ir naudoti jums tinkamiausiu būdu. Sistemą, kuri padeda sutaupyti finansus, kai išsiaiškiname, ko mums konkrečiai reikia. Laiko, kai po darbo su stilistu nebereikia galvoti, kas dera tarpusavyje ir viskas sąveikauja. Aš ne tik parodau „gražius drabužėlius“. Aš padedu įnešti balanso ir struktūros į bendrą kliento įvaizdį.

Ar dirbate su vyrais?

Taip, beveik 50 procentų klientų sudaro vyrai. Visos paslaugos yra universalios ir tinkančios visoms lytims.

Kuo jūs išsiskiriate iš kitų?

Esu buvusi teisininkė, todėl iš vidaus žinau verslo pasaulio užkulisius ir reikalavimus. Taip pat visada galiu garantuoti 100% konfidencialumą bei duomenų apsaugą, kad galėtume su klientu užmegzti betarpišką pasitikėjimą.

Ar stilistas primeta savo stilistiką klientui?

Ne. Manau, kad geras stilistas yra tas, kuris klausosi ir girdi savo klientą ir jo poreikius. Stilistui neturi patikti tai, ką vilki jo klientas. Stilistas turi padėti surasti klientui tinkantį įvaizdį, kuris geriausiai tiktų jo klientui.

Yra ne vienas būdas atnaujinti savo stilių ir spintą