j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Paieška

Paslaugos
  -    -  Spintos revizija  -  MAXI paketas stilistas visada po ranka, kai jo reikia

MAXI paketas stilistas visada po ranka, kai jo reikia

2,500.00 

Leiskite man pasirūpinti Jūsų stiliumi „ nuo…iki“ Siūlau Jums išskirtinę MAXI paketo paslaugą, kurioje stilistė visada yra pasiekiama, kai jos reikia.

Kiekis
Kategorija:

Aprašymas

Šis paketas apima:

  • Spintos revizija x 4 (Ruduo/žiema; Pavasaris/vasara): stilistė atlieka jūsų spintos turinio apžvalgą ir organizavimą keturis kartus per metus, atsižvelgdama į sezoninius pokyčius ir Jūsų individualius poreikius.
  • Asmeninis apsipirkimas x 4 (Ruduo; žiema, pavasaris,vasara): asmeniniai apsipirkimai, kurie padės Jums pasirinkti tinkamus drabužius ir aksesuarus keturis kartus per metus, atitinkančius Jūsų poreikius.
  • Pasiruošimas renginiui, konferencijai, fotosesijai (x5): stilistė padės Jums profesionaliai pasiruošti renginiui, konferencijai ar fotosesijai penkis kartus per metus, užtikrindama, kad Jūsų išvaizda būtų nepriekaištinga ir atitiktų Jūsų tikslus ir aplinkybes.
  • Atostogų/komandiruočių lagaminų parengimas (x5): jums bus suteikta pagalba ir patarimai kaip susikrauti lagaminus penkis kartus per metus, užtikrinant, kad Jūs turėtumėte tinkamą ir funkcionalų aprangos komplektą kiekvienai kelionei.
  • Trumpos konsultacijos kas mėnesį pagal poreikį: stilistės konsultacijos su jumis pagal poreikį kas mėnesį, suteikiant Jums reikiamus patarimus ir palaikymą dėl stiliaus klausimų ar netikėtų iššūkių, su kuriais susiduriate.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MAXI paketas stilistas visada po ranka, kai jo reikia”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *